Pótfelvételi

Kedves Szülők!

A Liszt Ferenc Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola Pótfelvételit tart a 2020/2021-es tanévre.

Kiemelten a következő telephelyekre várunk előképzős növendékeket:

- Kölcsey Ferenc Általános Iskola (Győr, Szent Imre út 33.)

- Tulipános Általános Iskola (Győr, Rónay Jácint u. 4.)

- Gárdonyi Géza Általános Iskola (Győr, Baross G. u. 49.)

- Szabadhegyi Kéttannyelvű Általános Iskola (Győr, Konini út 2-4.)

A meghallgatás helyszíne: 9022 Győr, Liszt Ferenc u. 6.

Időpontja:     2020. augusztus 26.,szerda:     9.00 – 12.00,   és    14.00 – 17.00 óráig

Magánének:   2020. augusztus 26.,szerda:   15.00 – 17.00 óráig

Kérjük, hogy a honlapunkról letöltött Jelentkezési lapot” és „Szülői Nyilatkozatot” kitöltve hozzák magukkal.

Kérjük, hogy a Vírushelyzetre tekintettel a Teleki utca felől az udvaron közelítsék meg a Zeneiskolát, ahol a maszk viselése az iskolába lépéskor kötelező. Kérjük, hogy a növendékek lehetőleg egy kísérővel érkezzenek.

Kedves leendő növendékünk!

Ha hozzánk jelentkezel, az előképző évfolyam elvégzése után eldöntheted, hogy az alábbi hangszerek közül melyiken szeretnél tanulni: zongora, hegedű, gordonka, gitár, furulya, fuvola, oboa, klarinét, szaxofon, fagott, trombita, kürt, harsona, harmonika és ütős hangszerek.

A meghallgatásra hozd magaddal kedvenc dalodat!

Várunk szeretettel, hogy a következő tanévben beléphess a zene birodalmába.

Győr, 2020. augusztus 19.                                                                           Szakács Erika

Jelentkezési lap   --- LETÖLTÉS ---

Szülői Nyilatkozat   --- LETÖLTÉS ---