Felvételi 2021

Felvételi tájékoztató

Kedves leendő növendékünk! Tisztelt Szülők!

A Liszt Ferenc Zeneiskola – Alapfokú Művészeti Iskola meghirdeti a 2021/2022-es tanévre felvételijét. Az általános iskola első osztályos tanulóit az előképző első évfolyamába, a második osztályosokat az előképző 2. évfolyamába várjuk. Az előképző 2. sikeres elvégzése után eldönthetik, hogy az alábbi hangszerek közül melyik hangszert választják: zongora, hegedű, gordonka, gitár, furulya, fuvola, klarinét, szaxofon, fagott, trombita, kürt, harsona, harmonika és ütős hangszerek.

Az előképző első- és második évfolyama csoportban, hetente 2x45 percig tart, a hangszeres órák egyénileg hetente 2x30 percben zajlanak. A belvárosi anyaiskolán (Liszt Ferenc utca 6.) kívül 12 kihelyezett tagozaton folyik a zenei nevelés, ahol tanáraink helyben oktatják a növendékeket. A magasabb évfolyamos tanulóknak a szolfézs alapvizsga letétele után lehetőségük van a hangszertanulás mellett kamara csoportban-, kórusban- vonós- vagy fúvószenekarban is kipróbálni a közös zenélés örömét.

Intézményünkről bővebben: http://lisztzeneiskola.hu weblapon tájékozódhatnak.
Minden érdeklődőt várunk, hogy a következő tanévben elkezdhessék zenei tanulmányaikat.

Győr, 2021. február 1.

Szakács Erika intézményvezető

Tervezett hangszerválasztási lehetőségek

Liszt Ferenc Zeneiskola

Alapfokú Művészeti Iskola
9022 Győr, Liszt F. u. 6. Tel./fax: (96) 519-362

e-mail: iskola@lisztzeneiskola.hu

A Liszt Ferenc Zeneiskola-AMI a következő tantárgyak oktatását látja el a

székhelyén és a telephelyein:

Székhely (Liszt Ferenc u. 6.)

- furulya, fuvola, gitár, gordonka, harmonika, hegedű, klarinét, magánének, szaxofon, szolfézs, ütő és zongora

Baross Gábor úti telephely (Gárdonyi iskola):

-szolfézs, zongora

Kálvária utcai telephely (Kálvária iskola):

- furulya, fuvola, gitár, gordonka, hegedű, klarinét, kürt, szaxofon, zeneismeret és zongora

Örkény István utcai telephely (Arany János iskola):

- furulya, fuvola, gitár

Szent Imre úti telephely (Kölcsey iskola):

- baritonkürt, harsona, furulya, fuvola, magánének (magasabb évfolyamos növendékek részére), szolfézs, trombita, ütő és zongora

Tárogató utcai telephely (Kodály iskola):

- furulya, fuvola, gordonka, hegedű, ütő, zeneismeret, zongora

Váci Mihály úti Telephely (Váci iskola, Győrszentiván):