Felvételi

Kedves leendNövendékünk!

Ha hozzánk jelentkezel, az elképzévfolyam elvégzése után eldöntheted, hogy az alábbi hangszerek közül melyiken szeretnél tanulni: zongora, heged, gordonka, gitár, furulya, fuvola, klarinét, szaxofon, fagott, trombita, kürt, harsona, harmonika és üts hangszerek.

A meghallgatásra készülj kedvenc daloddal! Játékos dallam és ritmusvisszhanggal vizsgáljuk meg a zenei adottságaidat!
Várunk szeretettel, hogy a következ
tanévben beléphess a zene birodalmába.

Gyr, 2020. május 16.
                                                                                                      Szakács Erika
                                                                                                     intézményvezet

Kedves Szülk!

A Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI idén is meghirdeti a 2020/2021-es tanévre felvételijét.
A koronavírus okozta helyzethez alkalmazkodva gyermekük felvételi meghallgatása
Regisztrációhoz kötött és Online formában Messengeren keresztül fog történni.

Amire kérjük Önöket:

• -  A honlapról letöltött és pontosan kitöltött

jelentkezési lapot és nyilatkozatot küldjék el a

felveteli.lisztzeneiskola@gmail.com címre

legkésbb június 12-én 12.00 óráig! Akkor a regisztráció lezár.

Fontos adatok: a gondviselneve, szüle-mail címe, pontos levelezési címe, a gyermek 11 jegyOM azonosítója, TAJ száma, stb.

• -  Regisztráljanak idpontot az online meghallgatásra (leírás a dokumentum végén).

Meghallgatás Id
pontjai:                2020. június 16, kedd: 9.00 – 17.00 óráig

2020. június 17, szerda: 9.00 – 17.00 óráig

2020. június 18, csütörtök: 9.00 – 17.00 óráig

Magánének felvételi: Jelentkezési lap és nyilatkozat kitöltéséhez és beküldéséhez kötött, (június 10-ig) de a meghallgatás telefonos egyeztetés után, késbbi idpontban lesz!

A meghallgatás eredményének elbírálásáról és a beiratkozásról postai értesítést kapnak.

Várjuk jelentkezésüket!

REGISZTRÁCIÓ MENETE:

1) A lenti REGISZTRÁCIÓ feliratra kattintva a regisztrációs naptárba jutnak. (A naptár használata a könnyebb olvashatóság miatt számítógépen javasolt.)

2) Ott ki kell választani a kívánt idpontot, majd arra kattintva felugrik egy ablak. Amennyiben a kívánt idponton lát 1 vagy 2 foglalást, van lehetsége 3. foglalást is rögzíteni az adott idpont mezjének jobb szélén található kis fehér területre kattintva. (Egy idpontra maximum 3 fjelentkezhet.)

3) A felugró ablak legfelsmezjébe („Írja be az esemény címét...”) kérjük beírni a gyermek nevét és 11 számjegytanulói azonosítóját.

4) Az ablak legalsó mezjében (a Naptár felirat alatt) kattintást követen a lenyíló menübl válasszon egy Messenger nevet (mindhárom név ugyanazt az eljárást jelenti).

5) Kattintson a zöld "Mentés" gombra.
A fenti lépések alapján rögzítette id
pontját.

Kérjük, hogy a választott idpontban a foglaláskor rögzített Messenger nevet hívják!
Miután a Messengeren megkeresték az adott nevet, küldjenek egy rövid üzenetet (pl. köszönést, vagy egy "like" jelet), a kollégák ezt követően a kapcsolatot visszaigazolják, így már fognak tudni hívást kezdeményezni.
Csak a regisztrált id
pontban tudjuk meghallgatni a jelentkez
gyermeket!

Telefonszám kizárólag a regisztráció technikai segítségnyújtásához: 0650/