Együttesek

Fuvós zenekar

Zenekarunk 2004-ben alakult a győri Liszt Ferenc Zeneiskola rézfúvós tanszakának növendékeiből.
A zenekar alapítója Kovács Tamás József, aki 2001-ben diplomázott a győri Széchenyi István Főiskola trombitatanári szakán. Felkészítő, kisegítő tanárok Kozma Renáta, Sztaracsek Gabriella, Fülöp Ferenc és Windisch Zoltán.
2005 szeptemberében a rézfúvós együttes a zeneiskola fafúvós és ütőtanszakos tanulóinak belépésével ifjúsági fúvószenekarrá bővült.
A fúvószenekar az évek során több mint 40 koncertet adott győri és Győr környéki rendezvényeken.
Célunk a zenetanulás és a fúvószene népszerűsítése a győri gyerekek, iskolások és fiatalok körében, valamint baráti kapcsolatok létesítése bel-, illetve külföldi ifjúsági zenekarokkal.

fuvos-zenekar-01.jpg

fuvos-zenekar-02.jpg

Videó

Jótékonysági hangverseny 2017. február 8.