„Legyen a zene mindenkié” Alapítvány

Az alapítvány célja: A művészetoktatás hatékonyságának és színvonalának emelése, az oktatás tárgyi feltételeinek javítása, a Zeneiskola tanulói és tanárai szellemi és művész munkájának támogatásával a színvonalas zenei kultúra széleskörű terjesztése. Ennek érdekében: hangversenyek szervezése, rendezése, kiadásainak fedezése, bel- és külföldi tanulmányi versenyek, fesztiválok, találkozók, cserekapcsolatok szervezése és a résztvevők, valamint a kísérőtanárok támogatása; valamint a cserekapcsolatok keretében érkező külföldi diákok és tanárok támogatása, tevékenységük elismerése; a Zeneiskola együtteseinek támogatása, hangszerek vásárlása; a növendékek szakmai fejlődésének támogatása, tevékenységük elismerése; zeneművek nyomtatásban és hanghordozókon történő kiadása, terjesztése.

Adószám: 18972766-1-08
Számlaszám: 58600300-11218270
Számlavezető bank: Duna Takarék
9022 Győr, Árpád u. 93.

Adományaikat a Liszt Ferenc Zenei Alapfokú Művészeti Iskola tanulói nevében is hálásan köszönöm:

Popper Ágnes
a „Legyen a zene mindenkié” alapítvány
kuratóriumának elnöke

Közlemény az 1% felhasználásáról
teljes terjedelmében letölthető pdf formátumban.

2020 Közlemény

„Legyen a zene mindenkié” Alapítvány